Coś fajnego do kuchni? Blender!

on
5 (100%) 1 vote[s]

Odkąd tylko sięgam pamięcią, raczej nie należałam do kobiet mających na celu życie w kuchni. Owszem, coś tam ugotować nawet potrafię i czasami zdarza się, że jest to wykwintne, ale nie sprawia mi to żadnej przyjemności i bardzo się w tej całej kuchni męczę. Tak samo sprawa wyglądała z naszą parapetówką. Przygotowałam świetne dania, wszystkim bardzo smakowało, ale okupiłam to takim stresem i zmęczeniem, że obiecałam sobie już nigdy więcej tego nie robić.

Z racji tego mojego niewytłumaczalnego stresu, postanowiłam, że muszę koniecznie pokupować sobie rożne fajne rzeczy do kuchni, które maksymalnie mogłyby mi ułatwić pracę. Pierwszą rzeczą, o której pomyślałam był blender kielichowy, który już od długiego czasu znajdował się na mojej liście zakupów. Z racji tego, że jestem ogromną fanką koktajli, smoothies i innych dobrodziejstw, sprzęt spisuje się u mnie wzorowo. Prawie codziennie nachodzi mnie ochota na jakiś pyszny trunek, a moim ogromnym faworytem jest na pewno koktajl z borówek amerykańskich, malin i  jogurtu greckiego z odrobiną mleka. Czasem dodaję do tego otręby granulowane (najfajniejsze są te o smaku czarnej porzeczki) i mam gotowe śniadanie. Naprawdę, bardzo wszystkim polecam.

Poza tym, zainwestowałam w końcu w komplet naczyń żaroodpornych, bo od dawna już chciałam już trochę pobawić się w „zapiekanki”, a nigdy nie miałam odpowiednich narzędzi. Teraz bardzo często zdarza mi się robić zapiekanki makaronowe, które są moim objawieniem. Cudowne w nich jest to, że tak naprawdę można do włożyć wszystko, a i tak smak będzie cudowny. Naprawdę, nie wiem, jak do tej pory dawałam radę żyć bez tych cudowności. Przygotowanie całego obiadu teraz zajmuje mi około 30 minut – how cool is that? No, wiadomo, do zapiekanki makaron trzeba ugotować – pamiętajcie!

A Wy co myślicie o tego rodzaju gadżetach. Faktycznie są według Was potrzebne, czy raczej da się bez nich obejść? A, no i jeszcze jedno – jeśli tylko znacie jakieś fajne przepisy na rzeczy z  blendera, dawajcie znać!

Wiele ciekawych i smacznych przepisów (również z blendera) znajdziesz w cateringu dietetycznym https://www.lightbox.pl/wroclaw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *