Multicooker – czy warto?

on
5 (100%) 1 vote[s]

Nigdy nie twierdziłam, że jestem dobrą gospodynią domową. Nie jestem, nie lubię gotować. Prać i sprzątać też nie lubię. Robię to bo muszę, ale nie lubię tego. Tyle, że mam poczucie obowiązku. Jak trzeba to trzeba.

Jednak nie ukrywam, jak mogę sobie życie ułatwić to robię to. Po to na rynku jest pełno sprzętu kuchennego żeby z niego korzystać, prawda? Mam w domu pełno różnorakich nowinek technicznych, które na co dzień ułatwiają mi życie. Począwszy od zmywarki a skończywszy na małej ubijaczce do mleka, mam w domu wszystko co może życie ułatwić.

Ostatnio sobie czytam w necie różne informacje o najnowszych nowościach jeśli można tak powiedzieć. Nie wiem czy to prawidłowe określenie, ale coś co pokazało się na rynku pół roku temu nadal jest nowe, a już nie jest nowością. No więc mnie interesują takie najnowsze nowości, takie co weszły na rynek dopiero co.

Taki na przykład multicooker opinie ma bardzo dobre, potrafi bardzo dużo ugotować, aż nie wiem dlaczego jeszcze u mnie nie stoi. Właściwie to wiem, bo przegapiłam jego istnienie. Kompletnie nie wiem jakim cudem, ale udało mi się nie zauważyć, że coś takiego jest na rynku. Szok normalnie. Ale już nadrabiam.

Jutro, a najdalej pojutrze multicooker stanie na honorowym miejscu w mojej kuchni. Nie może być inaczej. Muszę mieć urządzenie, które będzie mi przyrządzało dietetyczne posiłki za pomocą jednego guzika, czujecie? Jeden guzik, reszta zrobi się sama. Biorąc pod uwagę moją niechęć do przebywania w kuchni już czuję powiew świeżości i nowatorstwa w moim codziennym życiu. A w kuchni będę przebywała zdecydowanie mniej. Albo może w innych celach, bo generalnie lubię moją kuchnię. Lubię sobie usiąść i napić się kawki na przykład, mam fajny widok z okna na las. Ale siedzieć i pić kawę to przyjemność, podczas gdy stanie przy garach…

Multicooker ma jeszcze jedną fantastyczną cechę, nic mi nie przypali. Cud normalnie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *