Dieta

on
5 (100%) 1 vote[s]

Rysiek śpiewał, że w życiu piękne są tylko chwile i miał rację. Sęk w tym, żeby tych fajnych chwil było jak najwięcej. A to już zależy tylko od nas. Czasem to po prostu kwestia spojrzenia na rzeczywistość. Nie każdy ma dar wyłapywania prostych radości z życia. Nie każdy też umie podejść z dystansem do rzeczywistości.

Odchudzam się. No mam z czego, to się odchudzam, chociaż moje BMI podobno jest dobre. Co z tego skoro uda jak szynki przed świętami a brzuch też pozostawia wiele do życzenia? A co w tym pozytywnego? Ano to, że to widzę, i nie czuję potrzeby oszukiwania się. Jestem gruba, ale schudnę. Mam cel i go osiągnę. I tyle. W związku z tym wyciągnęłam z najgłębszej szafki urządzenie do gotowania na parze i przestałam jeść smażeninę. Odzwyczajam się od słodyczy ale bez radykalnych działań. Zresztą czasem lepiej zjeść kawałek czekolady, który stłumi apetyt niż wepchnąć w siebie pizzę. Uczę się też jeść mało na kolację. Nie żeby nic, tak drastycznie nie chcę się zachowywać, zresztą to nie ma sensu. Uznałam, że jak będę jadła połowę tego co teraz, to będzie to pierwszy krok do sukcesu. Zamiast dużej kolacji jakiś serek, parówka, banan i soczek. A na śniadanie dwie kanapki zamiast pięciu. Na początku było ciężko, ale potem chyba żołądek zaczął się kurczyć, bo jakoś szybciej się najadam. Fakt, że po paru godzinach robię się głodna, ale wystarczy czegoś się napić, w ostateczności złapać kostkę czekolady.

Uczę się nie patrzeć na wagę i nie stawać na niej, po tygodniu efektów nie będzie. A korci, oj korci. Ale nic dobrego by z tego nie było. Poza tym wyjęłam rowerek treningowy i trenuję. Te uda koniecznie trzeba zgubić. I jeszcze trzeba…. nooo zielska więcej jeść trzeba. Z tym mam największy problem, bo zielsko o tej porze roku drogie, tanie są tylko jabłka, a ja jabłek nie cierpię. Póki co kupuję surówki na tony, co będzie dalej zobaczymy. 

Tak czy siak będzie dobrze, bo przerzuciłam się na catering https://www.lightbox.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *